Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Тел: +-86 731 85124338-

EN
сите категории

Дома>За нас>Профил

Контакт: д-р Пенг

Тел: +-86 731 85124338-

Факс: +-86 731 85124331-

Моб: +-86 18163707564 +-86 18932462777

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

Додај: бр. 87, база за претприемништво, зона за развој на висока технологија, град Шаошан, провинција Хунан

Hunan Huawei Aerospace Special Materials Co., Ltd. е Кина, посветен глобален добавувач и производител на материјали со сферичен прав. Компанијата е основана во 2017 година и оттогаш продолжува рапидно да расте. Во нашата секојдневна работа, ние се фокусираме да го одржиме највисокото ниво на професионализам и задоволство на клиентите со доставување навремено исполнување на нарачките, контрола на квалитетот и првокласна експертиза.
Постојано се стремиме да ги подобриме нашите методи за снабдување со сертифицирани материјали. Со задоволство соработуваме и поддржуваме истражувачки институти и универзитети во Кина и низ Азија и се грижиме да бидеме во чекор со сите нови решенија и трендови во индустријата.

ad7

Совети и поддршка од стручен научен тим за продажба;

ad6

Сеопфатен асортиман на стандардни производи снабдени за итно испраќање;

ad5

Експертиза за набавка на ниши производи за вашите уникатни барања.;

ad4

Прилагодено произведен материјал според вашите точни спецификации, вклучувајќи формула, големина на честички, хемиски состав, чистота, форма;

ad3

Мал примерок, расположливи количини повторени нарачки за купување;

ad2

Внатрешната лабораторија обезбедува комплетни аналитички услуги вклучувајќи: PSD, XRD, GDMX, SEM;

ad1

5+ години искуство во снабдување со напредни материјали за водечки истражувачки и апликативни организации за крајна употреба.

ad3
ad2
ad1
остави порака
Онлајн разговор

Здраво, оставете го вашето име и е-пошта овде пред да разговарате преку Интернет, за да не ја промашиме вашата порака и да ве контактираме непречено.