Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Тел: +-86 731 85124338-

EN
сите категории

Дома>Контактирајте нѐ

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Адреса: бр. 87, база за претприемништво, зона за развој на висока технологија, град Шаошан, провинција Хунан

Контакт информации: Д-р Пенг

Тел: +-86 731 85124338-

Факс: +-86 731 85124331-

Моб: +-86 18163707564 +-86 18932462777

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Контактирајте нѐ

остави порака
Онлајн разговор

Здраво, оставете го вашето име и е-пошта овде пред да разговарате преку Интернет, за да не ја промашиме вашата порака и да ве контактираме непречено.